Лосини і легінси – красиво і універсально

Легінси (вони ж лосини) є поєднанням абсолютно різних видів одягу: обрізаних у щиколоток колготок і еластичних брюк. Щільно обтягаючи ноги, лосини надають своїй господарці сексуальний вигляд і роблять її більш жіночною.

Лосини і легінси – красиво і універсально 
 Легінси гарні ще й тим, що вони гармонійно виглядають майже з усіма речами і, тому підходять до будь-якого стилю одягу. 

Незважаючи на свою велику універсальність, легінси мають свій топ-список речей, з якими вони складають ідеальну пару. Безперечні фаворити таких комплектів – довгий светр-плаття, туніка, сукня-сорочка, плащ. Рідше лосини носять з шортами, спідницями, майками, сарафанами, кардіганами. Що стосується взуття – до леггинсам краще надягти ботильйони, босоніжки і туфлі на підборах, чоботи, сандалі і балетки. 

Лосини – привіт з 80-х 

Легінси (від англ. Leg – нога), настільки полюбилися багатьма жінками, не завжди мали славу і успіх. Відразу після своєї появи на публіці, в 80-х р.р. минулого століття, під час показу Chanel, новинка була гостро розкритикована. Тим не менш, у новомодного винаходи (до слова, його автором є відомий Карл Лагерфельд) знайшлися і свої шанувальники, серед яких в числі перших були Мадонна і Сандра. Будучи мега-зірками тих років, вони задали тон моді, і зробили легінси популярнейшей деталлю гардероба. 

Варто відзначити, що Карл Лагерфельд ні піонером у своєму винаході. Аналог лосин у вигляді парадних брюк військової форми носили ще в 18 столітті, щоправда, не жінки, а представники сильної статі. Одяг цю шили зі шкіри лося (звідси і походить назва «лосини»). Примітний факт: такі штани були настільки вузькими, що надягати їх доводилося в змоченому вигляді, а це було вкрай дискомфортним. Сучасні ж лосини не перестають радувати своїх господинь – чудові і їх склади, і забарвлення, і фактури. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *